KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14818299
nr 1481 8299
Akke Hugh Malmeström
(1894-1968), Sverige
Oljemålning, Skördelandskap. Signerad, daterad -45. Olja på pannå, 50x60 cm, yttermått inklusive ram: 70x80 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 8 augusti 2022
kl 20:49:41
100 kr
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Akke Hugh Malmeström
Läs mer om Akke Hugh Malmeström